Polityka prywatności

Wprowadzenie

SK&B LLC zobowiązuje się do przejrzystości w zakresie Twojej prywatności i dąży do ochrony danych osobowych, które udostępniasz nam na naszych stronach internetowych. Naszym celem jest przestrzeganie zasad określonych w niniejszej Polityce prywatności, która podejmuje uzasadnione handlowo starania, aby zachować zgodność z obowiązującymi przepisami i normami regulacyjnymi dotyczącymi naszego gromadzenia danych osobowych. Niniejsza polityka dotyczy w szczególności informacji zebranych za pośrednictwem logofirmy.net (nasza „Witryna”). Ta polityka została ostatnio zaktualizowana 24 kwietnia 2020 r. I będzie aktualizowana na bieżąco, w razie potrzeby.

Właściciel: SK&B LLC
Skontaktuj się z nami: Formularz kontaktowy

Kolekcja danych

Możemy gromadzić dane osobowe na różne sposoby, w tym między innymi:

  • kiedy odwiedzasz naszą stronę;
  • zapisz się do newslettera;
  • wypełnić formularz;
  • skontaktuj się z nami przez e-mail lub tradycyjną pocztę; i / lub w związku z innymi działaniami, usługami, funkcjami lub zasobami, które udostępniamy w związku z naszą Witryną.

Odwiedzając naszą stronę, możesz podać:

  • Imię;
  • Adres e-mail;
  • Numer telefonu;

Nie musisz się rejestrować ani przekazywać nam żadnych informacji, jeśli tylko przeglądasz witrynę.

Gdy wchodzisz w interakcję z naszą Witryną, zbieramy również ograniczone informacje nieosobowe, które przeglądarka, której używasz, udostępnia automatycznie. Informacje te obejmują adres internetowy komputera lub sieci użytej do uzyskania dostępu do naszej Witryny, datę, godzinę i strony odwiedzone w naszej Witrynie, używaną przeglądarkę i system operacyjny oraz stronę odsyłającą (stronę internetową, na której zawiera link do naszej strony, którą kliknąłeś, aby się tam dostać). Używamy również plików danych, aby ułatwić nawigację w Witrynie. Po opuszczeniu naszej witryny masz prawo do nieprzestrzegania. Zapoznaj się z naszą sekcją dotyczącą plików cookie poniżej, aby dowiedzieć się więcej o zarządzaniu doświadczeniami.

Pliki dziennika

Podobnie jak wiele innych stron internetowych, Logofirmy.net korzysta z plików dziennika. Informacje w plikach dziennika obejmują adresy protokołu internetowego (IP), typ przeglądarki, dostawcę usług internetowych (ISP), znacznik daty / godziny, strony odsyłające / wyjściowe oraz szereg kliknięć w celu analizy trendów, administrowania witryną, śledzenia użytkownika poruszać się po witrynie i zbierać informacje demograficzne. Adresy IP i inne tego rodzaju informacje nie są powiązane z żadnymi informacjami umożliwiającymi identyfikację osoby.

Spinki do mankietów

Nasza strona internetowa może zawierać linki do innych stron, w tym stron naszych partnerów biznesowych. Strony te mogą mieć własne polityki prywatności lub w ogóle ich nie mieć. Logofirmy.net nie ponosi odpowiedzialności za praktyki dotyczące prywatności stosowane przez inne strony, które nie wyraziły zgody na naszą politykę prywatności. Logofirmy.net nie ma kontroli ani odpowiedzialności za niepowiązane strony osób trzecich lub treści w nich zawarte, i udostępniamy te linki wyłącznie dla wygody naszych gości. Nie sponsorujemy, nie popieramy ani w żaden inny sposób nie rekomendujemy takich witryn ani żadnych produktów ani usług, które mogą one oferować. Krótko mówiąc, po opuszczeniu naszej Witryny nie ponosimy już odpowiedzialności za praktyki gromadzenia danych firm prowadzących te witryny.

Polityka prywatności GDPR

Chcemy upewnić się, że jesteś w pełni świadomy wszystkich swoich praw do ochrony danych. Każdy użytkownik ma prawo do:

  • Prawo do sprostowania – masz prawo zażądać od nas poprawienia wszelkich informacji, które uważasz za niedokładne. Masz również prawo do żądania uzupełnienia informacji, które uważasz za niekompletne.

Jeśli złożysz prośbę, mamy jeden miesiąc na udzielenie odpowiedzi. Jeśli chcesz skorzystać z któregokolwiek z tych praw, skontaktuj się z nami.

Rozwiązywanie sporów

Jeśli masz pytanie lub skargę dotyczącą tego, czy Gear Patrol naruszył swoje zobowiązania wynikające z niniejszej Polityki prywatności, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza zwrotnego!

Potwierdzimy Twoją reklamację w ciągu 120 godzin i odpowiemy na Twoją skargę w ciągu 45 dni. Możemy poprosić Cię o dodatkowe informacje i / lub prośbę o dyskusję lub konferencję jeden na jednego.

Zmiany zasad

Zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do zmiany, modyfikacji, dodania lub usunięcia dowolnej części niniejszej Polityki prywatności, w całości lub w części, w dowolnym momencie. Modyfikacja zmian w Umowie będzie rozpowszechniana za pośrednictwem naszej Witryny, w tym poprzez publikowanie na naszej stronie internetowej pod adresem https://logofirmy.net/polityka-prywatnosci/. Korzystając z naszej Witryny, zgadzasz się na wszelkie takie zmiany i dlatego powinieneś okresowo odwiedzać stronę w celu ustalenia aktualnych warunków użytkowania i polityki prywatności, z którymi jesteś związany.